Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

У зв’язку з погіршенням погодних умов й значним зниженням температури повітря дорожні підприємства району забезпечують проїзд на шляховій мережі загального користування державного та місцевого значення.

 

Філіями «Чугуївський райавтодор» та «Чугуївське ДЕП» здійснюється розчищення доріг 9 одиницями спеціалізованої техніки, створено графік цілодобового чергування працівників. 

Дорожні служби звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод у роботі спецтехніки, бути уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших учасників руху, з розумінням ставитися до роботи підприємств при погіршенні погодних умов.

Також органами місцевого самоврядування вживаються заходи для забезпечення безперебійного функціонування об’єктів житлово-комунального та дорожнього господарств, енергетики на випадок виникнення можливих надзвичайних ситуацій. У разі необхідності будуть залучатися додаткові сили техніки, механізми військових частин Чугуївського гарнізону та сільгосппідприємств.

Відділом житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації налагоджена взаємодія з дорожніми службами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, постійно здійснюється моніторинг стану доріг.