Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Під правовідносинами в мережі Інтернет розуміють загально-суспільні зв’язки, що утворюються на основі використання споживачами Інтернету та інших інформаційно-комунікаційних технологій (наприклад, комп’ютерного програмного забезпечення, IT-програм тощо) між постачальниками послуг (провайдерами) з доступу до Інтернету, постачальниками інформації та користувачами.

 

Ці правовідносини утворюються на засадах взаємного визнання даними суб’єктами волі та формальної рівності всіх учасників мережі Інтернет.

Правовідносини замовника та програміста (або особи, що виконує замовлення) щодо розробки IT-продукту (програмного забезпечення) можуть існувати в межах цивільно-правового законодавства або на умовах трудового договору.

Використання комп’ютерних програм та інших IT-продуктів без відповідного дозволу автора або власника продукту, невиконання умов договору є порушенням авторських прав і може бути підставою для притягнення особи-порушника до різних видів відповідальності.

Докладніше читайте в матеріалі, підготовленому Чугуївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, опублікованому у правовій енциклопедії Wiki.Legalaid: https://u.to/NwLaGg