Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

У рамках виїзду, обумовленого приєднанням Зміївського району до Чугуївського у результаті реформи адміністративно-територіального устрою, відбулася зустріч голови та фахівців Чугуївської райдержадміністрації зі зміївськими колегами щодо реорганізації.

 

Під час зустрічі було обговорено низку важливих питань, що стосувалися проведення інвентаризації активів та майна структурних підрозділів Зміївської райдержадміністрації, визначення приміщень для зберігання архівних документів.

Окрема увага приділялася проблемним аспектам вирішення кадрових питань. Зокрема, організації роботи та забезпеченню робочих місць для фахівців управління соціального захисту, служби у справах дітей, з архіву, які для виконання функцій з реалізації державної політики у цих сферах залишаються на місці, тобто працюватимуть віддалено. Подальшого працевлаштування потребують представники соціально незахищених категорій.

Відпрацьовувалися кроки щодо роботи комісій з реорганізації юридичних осіб публічного права.

У ході жвавого діалогу голова комісії з реорганізації Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко надав відповіді на запитання, що виникали, та роз’яснення з правових аспектів процесу структурних перетворень.

Голова райдержадміністрації з метою налагодження комунікації для подальшої взаємодії провів також зустріч з керівниками міської та селищної об’єднаних територіальних громад Зміївщини.

«Ми маємо докласти всіх зусиль для дотримання термінів виконання завдань, передбачених відповідним планом заходів з реорганізації, – наголосив керівник району. – З нашого боку у разі необхідності буде надано всебічну допомогу як організаційного, так і юридичного характеру. Тож сподіваюся, ми проведемо процес максимально чітко та злагоджено».