Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Про це розповів Олег Уруський, який 4 лютого перебуває на Харківщині з робочим візитом.

 

Під час наради з керівництвом Харківської обласної державної адміністрації Віцепрем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України зазначив, що він на Харківщині не вперше, адже саме тут працюють багато промислових підприємств різних напрямків: оборонно-промислового комплексу і ракетно-космічної галузі, енергомашинобудування та інших. І наразі є спільна мета – вирішити проблемні питання цих підприємств.

«Нещодавно в мене в Києві була нарада, яка стосувалася проблем, пов’язаних з Харківським авіаційним виробничим підприємством. Усі знають, що там кризова ситуація  на сьогодні, але ми намітили низку заходів, які, сподіваюсь, зможуть суттєво покращити ситуацію на заводі, - зазначив Олег Уруський. – Підготовлено проєкт закону щодо списання заборгованості ХАВП, і ми на нараді це питання розглядали».

Олег Уруський зазначив, що також у межах робочого візиту відвідає Державне підприємство «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова», аби переконатися у тому, що воно має потужності для виконання держзамовлення, яке отримає у 2021 році.

«Харківське конструкторське бюро імені О.О. Морозова» цього року вже має замовлення на понад 70 БТР-4, - сказав Олег Уруський. – Під час візиту на підприємство в мене буде два завдання: подивитись спочатку на готовність виконати це державне оборонне замовлення підприємством і друге - я б хотів обговорити з фахівцями, співробітниками ті проблеми, які є на сьогодні у виробництві цієї техніки».