Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Це заявив радник голови Харківської ОДА Сергій Магдисюк у ході брифінгу 9 лютого.

 

У брифінгу також узяв участь заступник Харківського міського голови Андрій Руденко.

Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям було укладено за ініціативи Президента України Володимира Зеленського між Кабінетом Міністрів України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» й мерами українських міст.

Меморандум підтримали всі міські голови. Андрій Руденко зазначив, що завдяки меморандуму ціни на комунальні послуги залишаться для харків’ян незмінними. 

«Основна задача документа - щоб ціни в комунальній сфері не підвищувались й для харків’ян залишились старими. Тепер потрібно відпрацювати механізми компенсації, чим і опікуються наразі в Кабміні, Харківській ОДА та міськвиконкомі Харкова», - сказав Андрій Руденко.

За словами радника голови Харківської ОДА, меморандум забезпечить стале проходження нинішнього опалювального сезону, а також вплине на підготовку до наступного. 

«Згідно з підписаним документом до кінця опалювального сезону 2020 - 2021 років українці безперебійно отримуватимуть опалення. Вартість послуг постачання теплової енергії, гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться», - уточнив Сергій Магдисюк.

Також він наголосив, що меморандум передбачає: теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його у домівки громадян впродовж усього опалювального сезону 2020-2021 років.

«Для цих підприємств буде передбачене відтермінування оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою вартістю природного газу та вартістю, яка врахована в тарифах на теперішній час. Уряд гарантує, що фінансування компенсації для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування», - сказав радник голови Харківської ОДА.

Також під час підписання документу було досягнуто домовленості про те, що НАК «Нафтогаз України» розробить та запровадить до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозиції на природний газ для підприємств теплопостачання. Це дасть змогу уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021 - 2022 років.