Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Відкрила і провела захід керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Омельченко.

 

Головною темою навчання була кампанія з декларування доходів за минулий рік, яка стартувала 1 січня. Згідно із законодавством державні службовці мають подати заповнені електронні декларації, де відображена інформація про їх статки, до Національного агентства з питань запобігання корупції до 1 квітня.

У 2020 році НАЗК провело модернізацію реєстру декларацій, яка покликана спростити процедуру їх заповнення. З ключовими оновленнями познайомила колег уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у райдержадміністрації Тетяна Ушатюк.

Так, у публічній частині реєстру додано функції з швидкого пошуку поданих документів.

Зручнішою стала і робота з електронними підписами, які у зв’язку з закінченням терміну дії не потрібно змінювати за умови збереження даних суб’єкта декларування – прізвища, імені та по батькові, а також ідентифікаційного коду.

Вносити відомості про доходи віднині можна з будь-якого комп’ютера, оскільки при створенні нової декларації на основі попередньої персональні дані декларанта переносяться до нового документа.

Серед новацій також – можливість додавання документів у форматах HTMLі PDF, швидка зміна поштової скриньки, авторизація тощо.

Тетяна Ушатюк також поінформувала про зміни у поданні декларацій перед звільненням, способи отримання довідки про доходи (в електронному кабінеті на вебпорталі Державної податкової служб України) та надала контакти для вирішення проблемних питань у процесі декларування.

Тетяна Омельченко порушила питання організації роботи райдержадміністрації в нових умовах у зв’язку з приєднанням трьох районів до Чугуївського, наголосивши на важливості комунікативної складової. «Керівникам структурних підрозділів слід якомога швидше налагодити тісну взаємодію за своїми напрямками з об’єднаними територіальними громадами колишніх Вовчанщини, Зміївщини та Печеніжчини, – наголосила керівник апарату райдержадміністрації. – Все це – тепер територія Чугуївського району, ситуацією на якій ми маємо володіти».