Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Зокрема, продовжується реалізація урядової стратегії з 8 кроків, яка спрямована на запровадження максимально обґрунтованих тарифів в Україні.

 

Це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль з трибуни Верховної Ради під час «Години запитань до уряду» 19 лютого.

Уряд впровадив механізм компенсацій для громадян, в яких встановлене електроопалення. Для цього Верховна Рада підтримала виділення 1,4 млрд грн, нагадав Денис Шмигаль.

«За інформацією Міністерства соціальної політики, компенсацію за електроопалення отримають майже 572 тисячі споживачів, а середня субсидія складе близько 570 гривень», - підкреслив прем’єр-міністр.

Як наголосив Денис Шмигаль, уряд продовжує працювати у напрямку вирішення ситуації з тарифами. Зокрема, він зазначив, що продовжується реалізація урядової стратегії з 8 кроків, яка спрямована на запровадження максимально обґрунтованих тарифів в Україні.

«Одним з кроків уряду було встановлення максимально граничної ціни на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубічний метр - з лютого до кінця опалювального сезону. Це справедлива ціна, і газопостачальні компанії дотримуються відповідної планки та не ставлять завищені ціни», - сказав очільник уряду.

Він додав, що в лютому переважна більшість постачальників природного газу поінформувала уряд про зменшення ціни на природний газ для населення, спожитий також у січні цього року.

«Наступним кроком уряду було зниження тарифів на розподіл. 30 січня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, встановила максимальний тариф на рівні 1,79 грн для 13 компаній», - зауважив Денис Шмигаль.

Крім того, за його словами, урядом на доручення Президента Володимира Зеленського був підписаний меморандум з міськими головами: «Цей інструмент дозволить не підвищувати ціни на опалення та гарячу воду для населення цього опалювального сезону та забезпечить стале його проходження».

Глава уряду підкреслив, що в меморандумі також закладені гарантії для теплокомуненерго, аби на місцеві бюджети не перекладалось можливе боргове навантаження. Компенсаторні механізми, за його словами, дозволять ТКЕ працювати безперешкодно та забезпечувати населення всіма необхідними послугами.

«Один з механізмів, що забезпечить сталу роботу постачальників тепла, - це відтермінування оплати за природний газ. Тим самим ми унеможливлюємо будь-які підстави для збоїв у роботі підприємств, що надають послуги теплопостачання», - підкреслив прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль також зауважив, що триває робота щодо запуску річних продуктів від газопостачальних компаній, які варто очікувати вже цієї весни. Крім того, Антимонопольний комітет досліджує зловживання монопольним становищем на ринку газу.