Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк провів нараду з питань реалізації реформи децентралізації в Харківській області, в якій взяв участь перший заступник голови Чугуївської райдержадміністрації Олександр Суворов.

 

Михайло Євгенович повідомив, що на даний момент у Харківській області створено шість об’єднаних громад, дві з них – Нововодолазька та Зачепилівська – об’єдналися в цьому році. На черзі ще дві – Малоданилівська селищна (Дергачівський район) та Оскільська сільська (Ізюмський район), які отримали від облдержадміністрації висновки щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень місцевих рад про добровільне об’єднання. Після прийняття сесіями місцевих рад остаточного рішення щодо об’єднання вони отримають статус ОТГ.

«На розгляді в облдержадміністрації знаходяться ще два пакети документів від майбутніх громад – Малинівської (Чугуївський район) та Коломацької», – зазначив Михайло Черняк.

Звертаючись до керівників районів, Михайло Черняк наголосив на необхідності проведення активної роз’яснювальної роботи як з населенням, так і з головами місцевих рад.

Про строки та етапи створення ОТГ розповіла директор Харківського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Діана Баринова.

«Керівникам потенційних центрів ОТГ слід готувати фінансове обґрунтування, паспорти нових громад. Спочатку документи розгляне обласна робоча група й комісія обласної ради, потім – усі міністерства. Від оперативності залежить те, як реформу буде сприймати населення області», – зауважила Діана Баринова.