Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Погода

Сьогодні відбулася перша сесія Малинівської селищної ради VIII скликання, на якій були присутні 26 новообраних депутатів. Їх оголосила голова Малинівської селищної виборчої комісії Віра Юрченко.

 

Перед початком сесії голова Чугуївської райдержадміністрації Микола Шошин привітав Миколу Семер’янова та депутатів з обранням, підкресливши символічність того, що перша сесія співпала зі святом Гідності та Свободи Україні.

«Я щиро вітаю Миколу Семер’янова, який має великий досвід роботи, новий депутатський корпус з початком роботи, – сказав Микола Миколайович. –  Ви берете на себе велику відповідальність за ті процеси, які проходитимуть на території і Малинівської ОТГ, і Чугуївщині в цілому. Тож бажаю вам, щоб ту величезну підтримку, яку ви сьогодні маєте на всіх  рівнях – і Президента України Петра Порошенка, і керівника Харківської області Юлії Світличної, і райдержадміністрації, районної ради, районного депутатського корпусу, – ви використали повною мірою, втілюючи у життя амбітні та корисні проекти задля покращення життя людей. Саме на це спрямовані реформи, які відбуваються сьогодні в країні. Бажаю вам мудрості, справедливості, успіхів і розвитку громади».

Микола Шошин додав, що в Старій Гнилиці найближчим часом буде реалізований проект з будівництва футбольного поля.

Далі Микола Семер’янов склав присягу на вірність громаді та народові України, а новообрані депутати отримали депутатські посвідчення. Шляхом таємного голосування депутати обрали секретарем Малинівської селищної ради Валентину Скомороху, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Андрія Щербину, заступником селищного голови з питань регіонального розвитку та інвестицій – Євгена Чудного, поклали обов’язки старости c. Стара Гнилиця на Валерія Дереку.

Також цього дня було сформовано постійні комісії та розглянуто інші питання порядку денного.

 

Довідково. До Малинівської ОТГ увійшли Малинівська селищна та Старогнилицька сільська ради. Загальна кількість населення становить близько 9 тисяч.