Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова ХОДА зазначив, що під час пожежі згоріло 22 будинки, 33 людини евакуювали.

 

«Станом на 13:15 необхідно повідомити, що вже пожежа локалізована. Це приємна новина, яку ми отримали, - сказав Олексій Кучер. – При цьому згоріло 22 домоволодіння, 33 людини були евакуйовані. Усі люди мають тимчасове житло та забезпечені всім необхідним».

За інформацією Олексія Кучера, від Міністерства соціальної політики організовується гуманітарна допомога для постраждалих. Зараз організовано пункти харчування. Також місцевим жителям допомагають волонтери й небайдужі жителі Харківщини.

Керівник області відзначив, що на місці події цілодобово працює штаб, до складу якого увійшли представники місцевої влади та самоврядування, ДСНС та інших структур, залучених до ліквідації лиха. Зараз штаб активно працює над встановленням обсягів збитків та підготовкою необхідних документів для того, щоб люди якомога швидше отримали компенсації. За словами Олексія Кучера, сума компенсації встановлюватиметься в індивідуальному порядку.

«Учора була проведена комісія, негайно, після того, як я повернувся з району, ми визнали цю подію надзвичайною ситуацією регіонального рівня. Це надасть можливість отримувати кошти для компенсації з державного бюджету», - відзначив Олексій Кучер.

За його словами, більшість людей не забажала відбудовувати згорілі будинки, тому обласна влада наполягатиме на грошовій компенсації, аби люди могли придбати нове житло.