Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Посаду обійняв Кобізький Микола Володимирович. Його на оперативній нараді представив керівникам структурних підрозділів голова райдержадміністрації Сергій Лободенко. 

 

Далі на нараді у робочому порядку було розглянуто низку питань. Першою заслухано інформацію про стан справ у фінансовій галузі: за підсумками 8 місяців не виконано районний (на 91 %) та Кам’яноярузький сільський (на бюджети. Зведений виконано на 101%.

У районі триває підготовка до зими. На поточний тиждень заплановано засідання районного штабу, де буде проаналізовано стан виконаних робіт та визначено необхідні завдання.

Підбито підсумки минулого тижня в освіті: у закладах розпочалося навчання, всі шкільні автобуси вийшли на маршрути. Наразі триває процес забезпечення школярів підручниками. Вирішуються також питання щодо забезпечення кількох навчальних закладів альтернативною водою через погану якість власної.

Серед розглянутих соціальних питань – робота з виплати грошової компенсації допомоги «Пакунок малюка», виїзди соціальних служб до населених пунктів, участь у судових засіданнях з питань захисту прав дітей тощо.

Доповіли керівники структурних підрозділів і про ситуацію у лісі поблизу Клугино-Башкирівки у зв’язку з пожежею, яку наразі остаточно ліквідовано; заплановані на поточний тиждень заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту; початок робіт на полях району зі збирання соняшнику тощо.