Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

7 вересня голова ХОДА обговорив низку питань міжнародної співпраці з Надзвичайною і Повноважною Послинею Великої Британії в Україні.

 

На початку зустрічі Олексій Кучер презентував Харківський регіон, зазначивши, що на території області успішно розвивається промисловість, сільське господарство та ІТ-галузь.

«Минулого тижня нас відвідував Президент України Володимир Зеленський. Він визначив Харківський регіон, як потужний локомотив, що може в розвитку потягнути за собою і інші регіони, - розповів Олексій Кучер. – Наша область - один з лідерів у промисловості, 70% прибутку регіону – промисловість. Цього року ми зібрали найбільшу кількість ранніх зернових та зернобобових серед усіх регіонів. Сільське господарство у регіоні стрімко розвивається. За кількістю ІТшників посідаємо 2 місце після міста Києва. А за потужністю розвитку ми - перші. У нас в планах є і необхідність, і можливість побудувати Харківську кременеву долину».

Мелінда Сіммонс відзначила, що досить часто зустрічається з представниками бізнесу, які б хотіли інвестувати в Україну, зокрема - Харківську область.

«В інвесторів зазвичай лише одне питання – наскільки система правосуддя та права в Україні їм дозволить отримувати чесні і рівні можливості», - повідомила послиня Великої Британії в Україні.

Очільник області запевнив, що з найпершого дня його призначення на посаду голови ХОДА один з основних пріоритетів його діяльності – залучення якомога більшої кількості інвестицій у регіон та забезпечення чесних умов праці.

«За той час, поки я тут, я вже провів безліч нарад з правоохоронцями і судовими органами для того, щоб відсигналізувати, що нам необхідно змінювати ставлення до інвесторів. Інвестори повинні чесно заходити у регіон і чесно працювати. Ми повинні створювати всі умови для цього», - сказав Олексій Кучер.

Під час зустрічі голова ХОДА та Надзвичайна і Повноважна Послиня Великої Британії в Україні обговорили епідеміологічний стан на території Харківської області. 

«Слід визнати, що ми ще не подолали хворобу. Останнім часом на Харківщині виявляють одну з найбільших кількостей нових захворювань, - розповів Олексій Кучер. - Величезна кількість фінансів, часу та людських ресурсів кинуті на подолання цієї хвороби, і якщо у вас є можливість допомогти нам, то для нас це важливо».

Мелінда Сіммонс зазначила, що на даний час у Центрі здоров’я Оксфордського університету вже на 3-й стадії тестування вакцини.

«Ми розуміємо  потребу цієї вакцини, і ми зробимо все можливе для того, щоб, як тільки вона буде ефективна, розповсюдити її», - сказала Мелінда Сіммонс.

Також вона зазначила, що у Великій Британії зараз продовжується розроблення протоколу, який буде в змозі виявити унікальну мутацію вірусу, і саме таким чином визначити лікування, яке найбільш ефективне при цій мутації.

У свою чергу голова ХОДА повідомив, що за результатами зустрічі облдержадміністрація підготує лист, де будуть позначені усі напрямки співробітництва, які можуть зацікавити британську сторону.