Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Глава ХОДА зустрівся з колективом і обговорив з керівництвом заводу виробничі завдання.

 

Спілкуючись з працівниками ХКБМ, Олексій Кучер підкреслив, що зараз як на обласному, так і на державному рівні робиться все можливе для того, щоб відновити і активізувати роботу промислових підприємств.

«Глава держави зміщує акценти в бік розвитку реального сектора економіки. І ми теж намагаємося приділяти максимальну увагу як раз промисловості, - повідомив керівник області. - Харків завжди славився як промисловий центр не тільки України, а й всієї Європи. Зараз в Україні створено профільне міністерство, і це теж показник того, що промисловість виходить на перше місце серед державних пріоритетів».

Серед питань, які найчастіше ставили главі ХОДА працівники державного підприємства, - про стан доріг в області та, звичайно, підвищення зарплат.

Олексій Кучер зазначив, що під час спілкування з керівником підприємства порушив питання підвищення зарплати.

«Директор повідомив, що до грудня планується підвищення на рівні 10-15%. Ми знаємо, що зарплата не підвищувалася близько 2 років, тому, звичайно ж, гідна оплата праці - це перше, про що нам потрібно говорити», - сказав глава ХОДА.

Що стосується ремонту доріг, то керівник області підкреслив: за 7 місяців 2020 року на дорогах місцевого значення провели в 1,5 раза більший обсяг робіт, ніж за весь 2019-й.

«Безпрецедентна кількість кілометрів доріг державного значення ремонтується в області «Укравтодором» - 283 км, а нашим місцевим підприємством - понад 80 км. Усі плани по місцевих дорогах виконані за 7 місяців, - повідомив Олексій Кучер. - Зараз спільно з народними депутатами вирішуємо питання виділення з держбюджету додатково 500 млн грн на ремонт доріг області в цьому році».