Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Завдяки підписаному Меморандуму про співпрацю між Чугуївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Чугуївською районною централізованою бібліотечною системою жителі населених пунктів району мають можливість отримати вичерпну юридичну консультацію або відповідь на проблемне питання правового характеру. 

 

І громадянам для одержання доступу до безоплатної правової допомоги необхідно лише прийти до однієї з бібліотек-філій за місцем проживання, яка підключена до Інтернету. А в часи карантинних обмежень достатньо просто принести своє юридичне запитання, і його під час онлайн-зв’язку з правниками Чугуївського МЦ поставлять вже працівники бібліотеки.

Останній за часом дистанційний пункт доступу до #БПД на базі Чугуївської районної централізованої бібліотечної системи працював 14 вересня. Консультації за допомогою Skype надавалися для мешканців сіл Волохів Яр, Кам’яна Яруга, Тетлега та селищ Есхар і Кочеток. А консультували директорка Центру Уляна Кудрик та юристи Руслан Малявін і Наталія Мазницька.

Питання, з якими зверталися громадяни, здебільшого стосувалися пенсійного законодавства. 

На завершення заходу для працівників книгозбірень було проведено онлайн-бесіду, присвячену особливостям земельного законодавства України.

«Наші бібліотеки, завдяки співпраці з Чугуївським місцевим центром з надання БВПД, перетворилися на осередки правового просвітництва населення. Важливо, що наша взаємодія відбувається на регулярній основі, і на перешкоді цьому не можуть стати ані погода, ані карантин», – наголосила начальниця відділу культури, молоді та спорту Чугуївської райдержадміністрації Тетяна Кулешова.