Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Церемонія посвяти відбулася 15 вересня.

 

Вітаючи першокурсників, голова ХОДА побажав їм здоров’я, наснаги та витримки, щоб досягти поставлених цілей.

«Ви вступили до навчального закладу, який дасть вам дуже багато. Я хочу побажати вам вчитися краще, ніж вчився я. Задумайтесь вже зраз над цим, адже ця база дуже важлива, навіть якщо ви не будете викладачами. Хоча я бажаю, щоб кожен з вас став вчителем з великої літери. Будьте провідниками тих знань, які ви отримаєте тут. Я бажаю вам гідно пройти той шлях, який ви обрали», - сказав Олексій Кучер.

В.о. ректора Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Юрій Бойчук подякував студентам за те, що вони обрали саме цей виш для навчання.

«Солідна історія нашого університету - а вона складає 216 років - відбиває колосальні напрацювання, традиції, неоціненний досвід викладачів і студентів, наукові, творчі та спортивні досягнення. Ми сьогодні є флагманом педагогічної науки і освіти в нашій державі. За увесь час існування нашого університету ми ніколи не змінювали основну місію – підготовка вчителя, професіонала, патріота. Шановні першокурсники, дозвольте побажати вам здоров’я, невичерпної енергії, наполегливості на вашому шляху до володіння майстерністю вчителя. Будьте гідними Сковородинівського університету», - сказав керівник вишу.

У ході урочистостей учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять п’яти студентів педагогічного університету, які  віддали своє життя у боротьбі за незалежність України. Студенти-першокурсники поклали кошик квітів до пам’ятного знаку загиблим студентам.