Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

16 вересня до учасників всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу приєднався голова ХОДА Олексій Кучер.

 

Європейський пробіг заради миру, присвячений Європейському тижню спорту, проводиться з 10 по 26 вересня за маршрутом, який пролягає територіями Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської областей та міста Києва. Завершиться естафета 26 вересня на НСК «Олімпійський». 

На Харківщині забіг стартував у Лозівському районі. Разом з учасниками марафону голова ХОДА Олексій Кучер подолав дистанцію у 10 кілометрів від межі Дніпропетровської та Харківської областей до села Новоіванівка Лозівського району. 

«Проєкт дуже важливий з двох причин: по-перше, це акція миру, а по-друге - заклик до здорового способу життя. Я вирішив особисто взяти участь у ньому, щоб продемонструвати, що спорт сьогодні важливий. Цей захід, у першу чергу -сигнальне звернення до нашої молоді: будь ласка, приєднуйтесь. Адже здоров’я - запорука успіху нашої нації», - зазначив Олексій Кучер.

Разом з головою ХОДА до естафети приєднались жителі різних куточків Харківщини. Одна з них - Марина Немченко зі Зміївщини. 

«Я учасниця сьогоднішнього масового забігу, майстер спорту України, і вирішила сьогодні підтримати спортсменів, - розповіла Марина. – Для мене цей забіг відрізняється, адже я звикла до змагань, конкуренції. А цей захід - про дружбу та підтримку».

Факел, що палає, - символ гармонії і єднання - очільнику Харківщини передав голова Юріївської РДА Дніпропетровської області Юрій Борисенко.

«Усі школи, усі колективи сільських рад бігли цей марафон, отримали купу вражень і сказали, що здоровий спосіб життя – це головне, - розповідає Юрій Борисенко. - Особисто пробіг близько 15 км з перервами, адже я передавав команди з одного села в інше».

Всесвітній пробіг заради миру проводиться впродовж 33 років. Україна доєдналася до акції одразу після набуття незалежності, у 1991 році. Цього року захід проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України. 

«Ми звернулися до Міністерства молоді та спорту, вони нас підтримали. Ми підготували маршрут і його затвердили, було відповідне доручення прем'єр-міністра України. Зараз проходить естафета, і ми бачимо, як нас зустрічають, - розповів організатор акції Євген Фурс. - Це символічно, що ми почали цю естафету в Маріуполі. Таким чином ми об’єднуємо країну, висловлюємо бажання жити у мирі, гармонії і дружбі».

 

Відеосюжет можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?time_continue=110&v=ekc7VX5djZM&feature=emb_logo