Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

17 вересня в облдержадміністрації відбулось засідання круглого столу з актуальних проблем лісової галузі області та шляхів їх вирішення.

 

На початку заходу керівник області Олексій Кучер повідомив, що під час візиту на Харківщину Президент України Володимир Зеленський відзначив певні позитивні зрушення в боротьбі з незаконним вирубуванням лісу.

«Ви знаєте, що це питання знаходиться на особливому контролі Глави держави. Саме на Харківську область Президент звернув особливу увагу, й майже кожного разу, коли я з ним зустрічаюсь, він ставить питання: як просувається наша спільна боротьба з цим негативним явищем, - розповів Олексій Кучер. - Хочу наголосити на тому, що ми до кінця не побороли вирубування, тому вам необхідно зосередитися на цій боротьбі».

Керівник області також привітав усіх присутніх з нагоди професійного свята та вручив лісівникам відзнаки ХОДА.

«Я зичу, в першу чергу, здоров’я та витримки - повноцінного розуміння й відповідальності», - сказав присутнім Олексій Кучер.

Серед нагороджених - декан факультету лісового господарства Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва Микола Ведмідь. Прийнявши відзнаку, він наголосив на важливості контролю та співпраці працівників галузі та керівництва області.

«Мені приємно, що після тих ганебних подій, які були в лісовому господарстві Харківської області, зараз є позитивні зрушення, - відзначив Микола Ведмідь. - Я впевнений: якщо адміністрація буде тримати на контролі те, як працюють лісівники, будуть зрушення на краще. Ми маємо повернути довіру людей до лісової галузі».