Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Заклад стане центром соціальної підтримки дітей та сімей. Питання роботи закладу та його актуальних потреб обговорив з керівництвом «Гармонії» голова ХОДА Олексій Кучер.

 

Він завітав до закладу 30 вересня, у День усиновлення. Керівник області привітав усіх співробітників «Гармонії».

«Ви точно причетні до цього свята, адже піклуєтесь про дітей. І за це я хочу сказати вам велике дякую», - сказав Олексій Кучер.

Він також повідомив, що питання перепрофілювання закладу винесено на порядок денний найближчої сесії обласної ради.

«Вона мала відбутися завтра, але у зв’язку із загостренням коронавірусу перенесена на 15 жовтня. Ми змінимо організаційну форму та зробимо все, що зараз необхідно, для того, щоб робота закладу відповідала законодавству й тим реаліям, в яких ми знаходимось», - відзначив очільник області.

Перетворення «Гармонії» на центр соціальної підтримки дітей та сімей відбувається в рамках Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки. Тут працюватимуть відділення термінового влаштування (для тимчасового проживання дітей від народження до 18 років, які перебувають у складних життєвих обставинах); малий груповий будиночок для виховання дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування в умовах, наближених до сімейних; відділення для батьків з дітьми та для підтримки й розвитку сімейних форм виховання.

Керівниця закладу Алла Трохименко повідомила, що зараз тут перебувають 47 дітей. Вона відзначила, що працює в закладі з моменту його заснування у 2000 році. З того часу його профіль уже змінювався.

«У 2000 році ми стали притулком, у 2012-му – центром соціально-психологічної реабілітації. Зараз сподіваємося, що будемо трансформуватися в актуальніший для дітей на сьогодні заклад», - сказала Алла Трохименко.

Вона також відзначила важливість проведення в регіоні форуму до Дня усиновлення, який відбувся за ініціативи ХОДА 25 вересня.

«Я була присутня на форумі. За вашої ініціативи ми одержали зворотний зв’язок з батьками, тому що майже всі ті батьки, які були на форумі, хоч один-два рази були в нас та забирали в нас дітей, тому було дуже приємно поспілкуватися», - сказала керівниця центру.

Олексій Кучер також поспілкувався з вихованцями «Гармонії» та запросив їх завітати в гості – до облдержадміністрації.