Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Харківська обласна служба зайнятості та Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону» за фінансової допомоги Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ розпочали реалізацію проєкту «Нове покликання».

 

У рамках цієї ініціативи працівникам органів державної влади та бюджетних установ Харківської і Дніпропетровської областей, які знаходяться під загрозою скорочення, запропонують пройти перепідготовку за затребуваними в їх громадах професіями.

Проєкт «Нове покликання» передбачає проведення тренінгів з розвитку м’яких навичок (soft-skills), основ працевлаштування або основ підприємництва, навчальні курси адміністратора ЦНАПу, соціального працівника, фахівця у галузі благоустрою, менеджера проєктів розвитку громад та бухгалтера, а також онлайн ярмарки вакансій.

Учасниками можуть стати мешканці Харківської та Дніпропетровської областей (окрім обласних центрів), які працюють в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, територіальних органах центральних органів виконавчої влади або будь-якій бюджетній установі, знаходяться під загрозою або вже потрапили під скорочення, але не є зареєстрованим безробітними на момент участі у проєкті.

Безкоштовне навчання вестимуть у дистанційному режимі висококваліфіковані викладачі-практики. Заняття почнуться у жовтні, коли будуть укомплектовані групи. Щоб взяти участь у відборі, необхідно заповнити анкету. Кількість місць обмежена. Конкурс передбачає співбесіду з організаторами проєкту. За словами ініціаторів, особиста розмова допоможе визначитися з тими, хто дійсно ризикує найближчим часом втратити роботу.

Також є можливість долучилися до тренінгу з розвитку «м'яких» навичок — неспеціалізованих здібностей, які сприяють успішному працевлаштуванню, високій продуктивності праці та швидкій адаптації до нового колективу. Для тих, хто бажає запустити власний бізнес, діятиме тренінг з основ підприємництва.

Після складання підсумкового контролю випускники отримають сертифікати від організаторів.

Для подання заявки на участь у «Новому покликанні» потенційним претендентам необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням: https://forms.gle/rheYi6L2n1TqkbPS7 або на сторінці проєкту у Facebook https://www.facebook.com/nove.poklykannya/.

     З усіма питаннями зацікавлені мешканці Чугуївщини можуть звернутись до Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості за телефоном: 2-62-58, 2-34-94.