Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У рамках виїзних навчальних модулів учасники програми Presidents' MBA відвідали Харківщину, щоб вивчити можливості регіону та попрацювати над стратегією його розвитку.

 

Олексій Кучер презентував представникам бізнес-школи область, зупинившись на її промисловому потенціалі, досягненнях і аграрній сфері, можливостях у галузях науки та освіти.

«Наш науковий та освітній потенціал пов’язаний зі стрімким розвитком сфери ІТ. За динамікою розвитку ІТ-бізнесу ми посідаємо провідне місце в країні. Під час останнього візиту Президента на Харківщину ми озвучили йому бажання створити в нашому регіоні українську «кремнієву долину». Над планом реалізації цієї ідеї сьогодні працює наш ІТ-кластер. Наша задача – спільно з ними втілити цю ідею в життя», – розповів голова ХОДА.

Він поділився регіональним баченням розвитку малого та середнього бізнесу, який відбито в  Стратегії розвитку Харківської області до 2027 року.

«Документ готували близько 200 фахівців, серед них були представники усіх кіл – і бізнес, і науковці, і реальний сектор економіки, і держслужбовці. Там враховано всі галузі і напрямки, починаючи від спорту, завершуючи важким машинобудуванням. Утім необхідно зважити, це гнучкий документ, який потрібно коригувати та доопрацьовувати разом з представниками бізнесу, у тому числі», - зауважив голова обласної адміністрації.

Він попросив представників бізнес-спільноти активно долучатися до роботи над стратегією розвитку регіону.

«Сьогодні тут присутній малий, середній, великий бізнес. Люди, які створюють цей та інші регіони країни, взагалі всю країну. Прошу ділитися своїм баченням розвитку, зокрема - й нашого регіону. Я повністю відкритий для діалогу. Все, що необхідно від влади на місці, щоб допомагати бізнесу, він точно отримає. Систему важко змінити, але я сподіваюся, що завдяки, в тому числі й вам, ми це зробимо», - сказав Олексій Кучер.