Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У храмі ікони Божої Матері «Всіх Скорботних Радість» на Преображенці відбулося відспівування 42-річного прапорщика Євгенія Іванова, й багатьом, хто прийшов попрощатися з ним, не вдалося потрапити до заповненої вщерть церкви.

 

Тож люди очікували завершення траурної церемонії біля храму й проводили загиблого військовослужбовця в останню путь. Похований Євгеній Іванов з усіма військовими почестями поруч з рідними.

Всі, хто був знайомий з ним, одностайно відзначають веселий характер та щиру вдачу Євгенія, його високу професійну майстерність. Він був і залишиться назавжди у людській пам’яті як чудовий сім’янин, неперевершений голкіпер любительської хокейної команди, добрий товариш і безмежно закохана в небо людина…

«Мені дуже важко та боляче, втім, як і усім, усвідомлювати величезне горе, що обірвало життя таких молодих, здорових фізично і мужніх чоловіків, які так любили небо, де відтепер залишились назавжди… Немає слів, аби вгамувати нестерпний біль у рідних загиблих, тож просто схиляємо в скорботі голови і сподіваємося, що подібних трагедій в мирному небі більше не станеться», – із смутком коментує трагічну подію голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко під час церемонії прощання.

Одвічний спокій в чугуївській землі знайшли цього дня також двоє побратимів Євгенія Іванова – командир екіпажу майор Богдан Кишеня та старший лейтенант Ашраф Мсуя.