Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Напередодні Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці в Есхарівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» пройшла урочиста церемонія прийняття клятви ліцеїста та отримання посвідчення.

Розпочалася вона з виконання Державного Гімну України та внесення прапора учбового закладу.

Традиційно у цей день до юнаків та дівчат завітали поважні гості: голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко; начальник військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ», полковник Олександр Серпухов; секретар Есхарівської селищної ради Олена Тишкевич; начальник кафедри філософії ХНУ Повітряних сил ім. Івана Кожедуба, доктор наук, полковник Василь Кротюк; заступник командира 92-ї ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка з морально-психологічного забезпечення, підполковник Роман Єсін; офіцер відділу по роботі з особовим складом Національної академії Національної гвардії України майор Михайло Прядка; перший віце-президент будівельної компанії «Констракшн груп» Євген Гудков та духовний наставник ліцею отець Ілля.

Голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко, звертаючись до першокурсників одного з найкращих профільних учбових закладів в Україні, привітав їх зі святом та наголосив на важливості події.

«Ви сьогодні складаєте клятву ліцеїста. Це надважливий крок у вашому житті. Впевнений, що здобуті в ліцеї знання стануть вам у пригоді, і ви будете гордістю наших Збройних сил. Тож у добру путь. Міцного здоров’я всім та успіхів», – сказав Сергій Лободенко.

Далі священні слова клятви пролунали з вуст 81 першокурсника, з яких 12 дівчат.

Духовний наставник ліцею отець Ілля благословив ліцеїстів, окропивши кожного святою водою.

Святкову атмосферу доповнили яскраві виступи соліста ХНАТОБ ім. Лисенка, театру музичної комедії, викладача сольного співу ХНУ мистецтва ім. Котляревського, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Володимира Козлова та солістки Академії Ольги Полежаки.

Довідково. У Есхарівському ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» навчаються 163 ліцеїсти, з яких 27 – дівчата.