Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

14 жовтня голова ХОДА Олексій Кучер відвідав музей комплексу, де поспілкувався з керівництвом та колективом.

 

Очільник області відзначив важливість меморіального комплексу для Харківщини, адже  саме з цього місця розпочалось вигнання нацистських загарбників з Харкова.

«Сьогодні ми вітали присутніх як з 55-річчям заснування цього комплексу, так і з Днем Захисника України, - зазначив голова ХОДА Олексій Кучер. - Це надважливе свято, яке надає нам можливість висловити слова подяки нашим захисникам: всім військовослужбовцям, медикам, волонтерам, учасникам подій, які зараз відбуваються на сході України.  Саме завдяки ним у нас є можливість зараз тут бути присутніми. У цей день ми згадуємо загиблих Захисників України та висловлюємо співчуття їх рідним та близьким».

За словами генерального директора меморіального комплексу Володимира Гаврюшенка, зараз заклад уже є не стільки музеєм історії Другої світової війни, а військово-історичним музеєм Слобожанщини періоду сучасної новітньої історії.

«Сьогодні ми - заклад, який пройшов шлях від пам’ятного місця до Національного закладу, який в першу чергу бачить свої обов’язки в тому, щоб займатися національно-патріотичним вихованням підростаючого покоління», - зазначив Володимир Гаврюшенко.

Генеральний директор розповів, що на даний час у музеї створено окрему експозицію з історією військових подій на Сході України, а в майбутньому планують втілити ще й інші проєкти.