Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Комісія внесла зміни до своєї постанови від 2 жовтня 2020 року № 329 «Про форму, розмір, текст, поліграфічне виконання плакатів, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про місцеві вибори, порядок їх виготовлення і передачі відповідним дільничним виборчим комісіям».

 

Зокрема, ЦВК доповнила постанову двома зразками інформаційних плакатів, виконаних у спрощеному доступному форматі для осіб з порушенням здоров’я (у зв’язку з інвалідністю, тимчасовим розладом здоров’я, віком), зокрема, для осіб з порушенням зору, для розміщення в електронній формі за посиланням у відображеному матричному двовимірному QR-коді плакатів.

До розробки вказаних інформаційних плакатів активно долучилися неурядові громадські організації та члени робочої групи ЦВК з питань забезпечення та реалізації виборчих прав осіб з інвалідністю. Зокрема, це ГО Громадський холдинг “Група впливу” та Офіс Ради Європи в Україні.

https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-tsentralnoi-viborchoi-komisii-vid-2-zhovtnya-2020-roku-329.html