Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Його провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Губарев.

 

На засіданні обговорювалися нагальні питання зайнятості: щодо вивільнення працівників пологового відділення Комунального некомерційного підприємства «Слобожанська лікарня»; залучення безробітних до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру; стану проходження професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС.

Вивільнення працівників КНП «Слобожанська лікарня» пов’язано з припиненням надання пологової допомоги у зв’язку з відсутністю фінансування закладу за напрямом «Медична допомога при пологах» Національною службою здоров’я України. Рішення про проведення скорочення чисельності штату погоджено із засновником лікарні Слобожанською селищною радою.

Члени комітету обговорили питання щодо можливого подальшого працевлаштування працівників пологового відділення на вакантні посади лікарні. Зміївській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості рекомендовано провести зустріч з працівниками підприємства, які підлягають вивільненню, з наданням повної інформації щодо послуг державної служби зайнятості та ознайомлення працівників з оперативними вакансіями, надати допомогу у працевлаштуванні з урахуванням кваліфікації, професійного досвіду та освіти.

Також членами комітету було розглянуто питання щодо проведення в районі громадських робіт як додаткових форм зайнятості. Було зазначено, що їх проведення дозволяє знизити соціальну напругу на ринку праці та проводити суспільно-корисні роботи для безробітних громадян за місцем проживання. У поточному році всіма громадами району затверджені Програми проведення громадських робіт, з бюджетів селищних, міських рад планується виділити на ці роботи понад 2 млн.грн.

Члени комітету також обговорили питання проведення професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС. На даний час виявили бажання отримати зазначену послугу 11 мешканців району.

За результатами засідання комітету було прийнято рішення, спрямовані на вирішення питань порядку денного, та надано відповідні доручення.