Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

На запитання мешканців Чугуївського району відповідала керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Омельченко. Тема спілкування – «Звернення громадян – одна з форм участі населення в державному управлінні».

 

Питання, які надходили під час телефонного зв’язку, стосувалися здебільшого надання матеріальної допомоги на лікування.

Тетяна Омельченко поінформувала, що у міських та селищних радах розроблено Програми соціального захисту населення, якими передбачено кошти на виплату матеріальної допомоги за рахунок місцевого бюджету відповідно до встановленого порядку надання одноразової адресної грошової допомоги. Тому для вирішення питання отримання матеріальної допомоги на лікування необхідно звернутися із заявою до відповідної міської, селищної ради за місцем проживання.

Мешканців району також турбував ремонт доріг. Керівник апарату відзначила, що райдержадміністрацією спільно з міськими та селищними радами відпрацьовується перелік об’єктів дорожньої інфраструктури , ремонт яких необхідно виконати першочергово.

Згідно з розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації автомобільні дороги загального користування місцевого значення передано до сфери управління ДП «Дороги Харківщини». Тому керівництвом райдержадміністрації надсилаються листи до ДП «Дороги Харківщини» з клопотанням щодо включення до переліку об’єктів будівництва та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення Харківської області на 2021 рік ремонт автошляхів по Чугуївському району.