Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

З такої нагоди на плацу бригади відбувся урочистий захід за участю особового складу військовослужбовців, їх рідних та побратимів, керівництва оперативного командування «Схід», ХОДА, Чугуївських райдержадміністрації та ОТГ, представників громадськості.

 

Мужніх захисників Вітчизни щиро привітали за гідне виконання професійних обов’язків заступник оперативного командування «Схід» бригадний генерал Владислав Клочков, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов, який передав слова вдячності від очільниці Харківщини Айни Тимчук, та інші.

«Чугуївщина пишається своїми славними військовими лицарями, які з самого початку агресивних дій з боку недружнього сусіда впевнено захищають територіальну цілісність держави на східному кордоні, – відзначив голова Чугуївської райдержадміністрації Ігор Волков. – Вдячні бійцям за героїзм та відвагу, успішне виконання бойового завдання у складі оперативно-тактичного угрупування «Північ» Операції Об’єднаних Сил та радіємо вашому поверненню додому».

Присутні хвилиною мовчання вшанували 66 загиблих бійців бригади в зоні АТО/ООС (під час останнього перебування бригади протягом семи місяців на передовій загинуло троє бійців), поклали квіти до скорботного меморіалу, де вкарбовані їхні безсмертні імена.

Багатьом бійцям бригади, у тому числі її командиру підполковнику Павлу Федосенку, в урочистій обстановці вручили нагороди за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, проявлені мужність та професійні вміння. Від військового командування особовому складу подарували кілька сучасних телевізорів з побажаннями бійцям добре відпочити після виснажливого фронтового відрядження, аби й надалі сумлінно захищати державу від ворожих зазіхань.