Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Це одна з 30 амбулаторій, які обіцяли збудувати ще у 2018 році, але більшу частину - так і не добудували.

 

У цьому році за ініціативи голови Харківської ОДА Айни Тимчук були виділені кошти на завершення усіх недобудованих сільських амбулаторій в області.

«Активному будівництву в регіоні, безумовно, сприяє програма Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Коли країна будується – це неймовірно приємно. І найголовніше, це все – для людей. Наше головне завдання – закінчити по всій області розпочаті об’єкти», – наголосив заступник голови Харківської ОДА Роман Семенуха, який 6 липня за доручення очільниці області ознайомився з ходом робіт на об’єкті.

Наразі амбулаторія готова на 99%.

«Цей об’єкт нарешті буде закінчений, ми дуже сподіваємося, що протягом найближчого часу амбулаторія буде відкрита. Людям не доведеться їхати в селище Шевченкове чи далі. Увесь спектр послуг, які держава надає в межах первинної ланки, вони отримуватимуть тут», - сказав Роман Семенуха.

Він зазначив, що всі амбулаторії, які не добудували та не ввели в експлуатацію на Харківщині у минулі роки, мають запрацювати до кінця поточного року.

«Робіт залишилося небагато. Благоустрій, огорожа і незабаром вже плануємо її ввести в експлуатацію. Все є для того, щоб жителі Аркадівки отримали медичну допомогу, а це на сьогодні - найголовніше. І важливо, що є персонал, який готовий узятися до роботи», - розповів голова Куп’янської райдержадміністрації Валерій Любота.

Як зазначив представник підрядної організації Олександр Кулаков, на об’єкті залишилося завершити упорядкування території.

«Це трохи тротуарної плитки доробити і деякі дрібниці. Амбулаторія буде готова до прийому пацієнтів вже за кілька днів. Меблі завезені, обладнання медичне є. Сама амбулаторія збудована з дуже якісних матеріалів. Також тут передбачена квартира для лікаря, який буде і проживати, і працювати в одному місці», - розповів Олександр Кулаков.