Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

У ній взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Волков, керівники Харківського загону Державної прикордонної служби, відділу Служби безпеки України, Чугуївської окружної прокуратури, районного управління поліції.

 

На нараду були запрошені також старости населених пунктів Вовчанської міської ради, що межують з лінією державного кордону, та керівники сільгосппідприємств, земельні ділянки яких розташовані поблизу нього.

У межах Вовчанської громади розташовано 93,4 км державного кордону, з них 2 км – це водні межі, які проходять по річках Сіверський Донець та Вовча.

Присутніх було ознайомлено з чинним законодавством щодо дотримання прикордонного режиму, наведено статистичні дані про його порушення та акцентовано увагу на проблемних питаннях.  

Ігор Волков відзначив важливість подібних заходів та наголосив на необхідності налагодження тісної комунікації як між державними структурами, так і з органами місцевого самоврядування.

«Лише спільні зусилля, скоординовані дії, чітке та неухильне дотримання законодавства дадуть змогу запобігти порушенням у сфері захисту кордону», – наголосив голова райдержадміністрації.

У ході обговорення учасниками наради було вироблено низку завдань, серед яких – проведення старостами роз’яснювальної роботи серед населення про порядок дотримання прикордонного режиму; вжиття заходів прикордонною службою щодо встановлення обмежувальних та попереджувальних знаків вздовж лінії кордону; обмін інформацією між усіма відповідальними тощо.