Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України та фонду «Повернись живим» має на меті просувати ветеранський бізнес.

 

«Наші захисники створюють унікальні речі: равликова ферма, крафтові сири, ковальська продукція тощо, - зазначила під час презентації бренду Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна. - Але про це знає невелика кількість людей. Насправді вже багато ветеранів започаткували власну справу, працевлаштовують побратимів і є менторами. Тому ми вирішили на рівні держави та у співпраці з фондом «Повернись живим» зробити наших ветеранів-бізнесменів відомими, додати їм спроможності».

Назва бренду символізує всіх підприємців-захисників України, а також бізнес, який вони створюють. Гасло проєкту – «Довіра та відповідальність». Хрест, зображений на логотипі, є символом українського війська. У Мінветеранів зазначають, що він використаний в емблемі українського війська, а також саме форму хреста мають головні нагороди різних історичних періодів. Стилізований щит підкреслює, що проєкт належить українським захисникам.

За задумом авторів, один з елементів емблеми символізує Пульс захисника – активної людини, яка створює щось у своєму житті та в суспільстві.

Для реєстрації знаку Мінветеранів уже подало заявку до Укрпатенту. Найближчим часом на офіційному вебсайті Мінветеранів буде створено розділ, в якому розміщуватимуться оголошення про можливість використання торговельної марки поряд з основним логотипом товару або послуги, які виробляються та надаються ветеранськими підприємствами.