Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Ігор Волков обговорив із селищним головою Дмитром Діхтярем питання розвитку громади, торкнувшись і проблемних моментів.

 

Одними з першочергових є організація зберігання твердих побутових відходів на полігоні у зв’язку з його переповненням; створення власного комунального підприємства та пожежно-рятувального підрозділу; ремонт фасаду та даху місцевої лікарні.

Потребує вирішення і питання розміщення структурних підрозділів та служб селищної ради, а також центру адміністративних послуг – для реконструкції майбутньої адміністративної будівлі необхідні кошти.

Серед об’єктів, які перебували на балансі Зміївської ТЕС, а зараз – на стадії передачі до Слобожанської ОТГ, – спортивний комплекс. Необхідно якомога швидше завершити цей процес, щоб підтримувати у належному стані споруду, яка має 2 спортивні зали, 2 басейни, міцну матеріально-технічну базу та є місцем проведення змагань не лише місцевого, а й всеукраїнського рівня.

Ігор Волков пройшовся вулицями селища, побував у лікарні та спорткомплексі.

На завершення візиту голова райдержадміністрації зустрівся з депутатським корпусом Слобожанської селищної ради під час чергової сесії. Висловивши свої найкращі побажання розвитку громади, готовність підтримати та надати сприяння у разі необхідності, він виконав почесну місію – вручив Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди 30-ї річниці Дня незалежності України старості Слобожанської селищної ради Тетяні Лисак та ветерану праці Анатолію Тимошенку.