Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Обслуговуватиме вона населені пункти громади, де проживає понад 9 тисяч населення. Відтепер мешканці Малинівки, Мосьпанового та Старої Гнилиці матимуть змогу звернутися до правоохоронців з будь-якого питання чи по допомогу 24 години на добу 7 днів на тиждень.

 

Це вже друга станція, що розпочала функціонування на території району у рамках реалізації проєкту Національної поліції, покликаного забезпечити кожну громаду окремим офіцером, який не лише працюватиме на її території, а й житиме там.  

У капітально відремонтованому приміщенні станції, що розташувалася у будівлі колишньої амбулаторії, створено всі умови для виконання завдань із забезпечення правопорядку: робочий кабінет оснащений меблями, сучасною комп’ютерною технікою, доступом до мережі «Інтернет» та інформаційно-телекомунікаційної системи Національної поліції України. Кімната для відпочинку також має все необхідне для цілодобового перебування співробітників поліції. У розпорядженні дільничних офіцерів – два автомобілі.

Оглянути станцію у перший її робочий день приїхали перший заступник голови райдержадміністрації Костянтин Козлітін та начальник Головного управління Національної поліції у Харківській області Станіслав Перлін. Ними було високо оцінено якість проведеної Малинівською селищною радою роботи щодо створення нового рівня поліцейського сервісу.

Станіслав Перлін у ході спілкування з чугуївськими правоохоронцями обговорив проблемні моменти, наголосивши на важливості превентивної складової у службі дільничного офіцера поліції.

«Відкриття станції є ще одним кроком до налагодження тісних взаємовідносин між населенням та поліцією, – вважає Костянтин Козлітін. – Адже поліція стає ближчою до людей, які тепер матимуть змогу на місці отримати вчасну та якісну допомогу і послуги. Вдячний Малинівській селищній раді за розуміння важливості питання забезпечення безпеки громадян та всебічну підтримку».