Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Ремонт спорткомплексу проходить у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

 

Наразі будівельники вже встановили вікна та двері всередині приміщення, також ведуться роботи з укладання плитки.

Як зазначив Балаклійський міський голова Іван Столбовий, реконструкція цього спорткомплексу має велике значення для всієї Балаклійської громади. Під час першої черги будівництва у спорткомплексі мають відновити басейн.

«Більше 11 років у нашому місті, яке нараховує 30 тисяч мешканців, не працював басейн. Хоча діяла спортивна зала. Приємно відзначити, що вже підтверджено другу і третю чергу будівництва, під час якої відновлять боксерську і фітнес-зали. Тобто ми повністю добудуємо спорткомплекс у наступному році за кошти у межах Програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво"», - сказав Іван Столбовий.

Також він додав, що проєкт з реконструкції розробили ще 3 роки тому, але відтоді він зазнавав деяких корегувань.

«На сьогодні це головна спортивна споруда не тільки нашого міста, а й усієї громади. Раніше, коли працював плавальний басейн, з кожного куточка району підвозили сюди дітей і з ними проводили відповідні спортивні змагання. Це був центр усієї спортивної роботи і в літній, і в зимовий періоди», - прокоментував Балаклійський міський голова.

Слова голови громади підтверджує місцева жителька Уляна Грищенко. Жінка розповіла, що раніше басейн відвідувала її донька, а зараз на відкриття вже чекає онук. 

«Ми не можемо дочекатися відкриття. У мене сюди і син ходив на бокс та боротьбу, і донька займалася плаванням. А зараз уже онук підростає. Теж хочемо його віддати на бокс. Дуже раді, що в нас є такий Палац спорту: він був, є і буде», - поділилася враженнями Уляна Грищенко.