Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

У режимі онлайн Ігор Волков обговорив з керівниками територіальних громад та закладів охорони здоров’я низку актуальних питань, головним з яких є запобігання розповсюдженню захворювання на COVID-19.

 

Це насамперед вакцинація, якій зараз на всіх рівнях приділяється значна увага. На сьогодні у Харківській області є тенденція до перевищення показників, за якими визначається значне поширення COVID,– коефіцієнта виявлення випадків інфікування, рівня госпіталізації та завантаженості ліжок. Зважаючи на цей факт, є цілком реальна загроза встановлення у регіоні червоної зони.

«Тому ми маємо не лише не знижувати темпів у проведенні кампанії щодо залучення якомога більшої кількості населення до вакцинації, а й за можливості її активізувати, – відзначив Ігор Волков. – І в цьому значну роль відіграє роз’яснювальна робота, належна організація діяльності пунктів та центрів вакцинації. Необхідно використати всі можливі засоби, у тому числі і виїзди мобільних бригад для щеплення працюючого населення безпосередньо на робочих місцях».

Ігор Волков поцікавився у керівників лікарень станом виплати Національною службою здоров’я України коштів за фактично виконані роботи, звернувшись до голів ОТГ з проханням розглянути питання щодо виділення додаткових коштів медзакладам, щоб уникнути дефіциту медикаментів, лікувальних засобів та виконати доплати медичним працівникам.

У зв’язку з початком періоду підготовки проєктів місцевих бюджетів очільник району нагадав про необхідність зваженого та збалансованого підходу до формування головного фінансового документа громади та дотримання термінів.

Актуальним питанням на сьогодні є створення у громадах ЦНАПів та налагодження процесу надання адміністративних, соціальних, житлово-комунальних та інших послуг.

«У вас для цього є всі повноваження, – звернувся Ігор Волков до керівників ОТГ. – Наближення послуг до громадян було одним з першочергових завдань децентралізації».