Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Голова райдержадміністрації Ігор Волков сьогодні провів нараду з керівниками підприємств дорожнього господарства.

 

З ними очільник району обговорив питання організації сталого функціонування об’єктів дорожнього господарства у зимовий період, зокрема забезпечення безперебійного і безпечного руху автотранспорту під час снігопадів, снігових заметів та ожеледиці.

Дорожники поінформували голову райдержадміністрації про стан підготовки спеціалізованої дорожньої техніки, заготівлі піщано-сольової суміші, посипкових матеріалів, встановлення попереджувальних дорожніх знаків тощо.

«Хочу наголосити на необхідності чіткої співпраці між органами державної влади та керівниками підприємств, – відзначив Ігор Волков. – При погіршенні погодних умов слід забезпечити цілодобове чергування дорожніх бригад у стані підвищеної готовності та мати потрібний запас паливно-мастильних та посипкових матеріалів. Керівники мають зробити все, аби кліматичні явища не завадили районній громаді жити та діяти у звичному режимі. При виявленні будь-яких проблемних питань прошу інформувати мене особисто для пошуку оптимальних шляхів вирішення. Тільки спільними зусиллями ми зможемо якісно та вчасно зреагувати при погіршенні погодних умов під час зими».

 

 

Довідково. На території Чугуївського району утримання доріг загального користування місцевого та державного значення забезпечують філії «Чугуївський райавтодор», «Зміївський райавтодор», «Вовчанський райавтодор», «Куп’янське ДЕП» та «Чугуївське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».