Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Ігор Волков зустрівся з Чкаловським селищним головою Віктором Соловйовим, з яким обговорив питання життєдіяльності та розвитку громади.

 

Одним з актуальних на сьогодні є проходження опалювального сезону. Тому, знайомлячись з інфраструктурою селища, голова райдержадміністрації відвідав насамперед котельні.

Теплопостачанням об’єкти соціальної сфери – Чкаловський ліцей, дитячий садок, гуртожиток, адміністративну будівлю та амбулаторію забезпечує блочно-модульна котельня по вул. Першотравневій. Її потужностей наразі не вистачає, оскільки котельня працює на альтернативному паливі – пелетах, тож вона потребує реконструкції і встановлення газового котла. Відповідний проєкт вже розроблено, справа – за коштами.

«Питання про фінансування робіт з переобладнання вирішено позитивно. Для їх виконання з обласного бюджету буде виділено 4,2 млн. грн, – відзначив Ігор Волков. – Це стало можливим завдяки спільним зусиллям та взаємодії облдержадміністрації, райдержадміністрації та Чкаловської селищної ради».

Побував очільник району і в котельні, яка обігріває багатоповерхівки. У минулому році було переобладнано систему опалення будинків – здійснено заміну труб на пластикові, встановлено у квартирах прилади обліку тепла. Представники місцевої та районної влади поспілкувалися з мешканцями будинків щодо питання організації подачі тепла та процесу нарахування оплати за цю послугу.

Наступним об’єктом, де побував голова райдержадміністрації, був місцевий центр первинної медико-санітарної допомоги. Керівник центру Тетяна Петрова розповіла про роботу медичного закладу, а також хід вакцинації від COVID-19. У громаді щеплення здійснюється у двох пунктах, що розташовані у Чкаловському та Коробочкиному.