Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Захід відбувся за участі заступника голови Харківської обласної ради Валерії Мураєвої.

 

Відкрив нараду голова Чугуївської райдержадміністрації Ігор Волков, який наголосив, що наближення адміністративних послуг до громадян, їх доступність та висока якість – одна з ключових функцій держави і органів місцевого самоврядування. Тому розбудова мережі сучасних Центрів надання адміністративних послуг є одним з пріоритетних завдань.

Як повідомила Валерія Мураєва, обласною радою ініційовано впровадження на території Харківщини пілотного проєкту створення Єдиного Електронного Сервісу.

У формі презентації присутніх було познайомлено з принципами дії та перевагами сервісу. Так, він дає можливість користуватися повним пакетом послуг (понад 300 – у сфері соціального захисту та понад 280 – адміністративних); усуває необхідність створення окремої системи в кожній громаді, отже – економить бюджетні кошти; через автоматизацію виключає вплив людського фактора на прийняття рішень, що в свою чергу знизить кількість помилок; забезпечує інтеграцію з комунальними підприємствами та державними органами тощо.

Технічний супровід, адміністрування системи, а також первинне навчання та подальше підвищення кваліфікації працівників центрів надання адмінпослуг буде здійснюватись фахівцями Комунального підприємства Харківської обласної ради «Харківські обласні комунікаційні системи».

У рамках заходу відбулися також привітання та нагородження: Валерія Мураєва привітала з минулим днем народження голову районної ради Ірину Постнікову, а керівники району – працівників соціальної сфери Печеніжчини та Зміївщини, вручивши їм Почесні грамоти.

 

Довідково. На Чугуївщині створено та працює 6 Центрів надання адміністративних послуг: Вовчанської, Чугуївської та Зміївської міських рад, Печенізької, Старосалтівської та Слобожанської селищних рад. В 3 громадах (Малинівська, Чкаловська та Новопокровська) адміністративні послуги надають державні реєстратори або уповноважені посадові особи.