Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

16 листопада керівник ХОДА Олександр Скакун разом із начальником Харківського прикордонного загону Олегом Ковальчуком здійснив обліт усієї протяжності державного кордону України в Харківській області.

 

Також очільник облдержадміністрації провів робочу нараду з командирами підрозділів державної прикордонної служби та Збройних сил України.

«Зараз маємо не дуже просту ситуацію на деяких ділянках державного кордону України. Тому ми сьогодні з командиром Харківського прикордонного загону паном Ковальчуком облетіли весь кордон України на території Харківської області. Ми проговорили деякі питання щодо вірогідних критичних ситуацій на кордоні. Знаємо, як їх відпрацьовувати, що робити», - пояснив Олександр Скакун.

Він відзначив, що на цей момент ситуація на державному кордоні на території Харківського регіону – спокійна.

«Можу твердо сказати, що кожен метр державного кордону України на території Харківської області – те, що я побачив – охороняється дуже чітко», - оцінив керівник ХОДА.

При цьому він зазначив, що керівництво області продовжить координувати зусилля щодо охорони кордону з прикордонниками та силовим блоком.

«Завтра я ініціюю велику нараду з силовим блоком Харківської області, де ми проговоримо проблемні питання та виробимо дорожню карту - як ми будемо діяти в тих чи інших ситуаціях – кризових, критичних ситуаціях сьогодення. Для того, щоб регіон жив спокійним життям, і ми виконували завдання Президента України, які пов’язані з безпекою в Харківському регіоні», - пояснив Олександр Скакун.