Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Ще в одній вакциновано 94% з тих, хто має декларації з сімейними лікарями та підлягає щепленню за віком.

 

Такі дані під час наради керівництва області з головами територіальних громад навів директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Максим Хаустов.

«Лідери, в яких вакцинація декларантів понад 90%, - це, наприклад, Липецька сільська територіальна громада. Там відсоток вакцинованих - 99,98%. Я маю на увазі декларантів сімейних лікарів. 94% - це Пісочинська селищна територіальна громада й 99% - це Циркунівська селищна територіальна громада», - повідомив Максим Хаустов.

Він також відзначив, що найменш активно вакцинація наразі відбувається в Лозівській та Олексіївській тергромадах. Директор департаменту рекомендував керівництву громад переймати досвід у своїх успішних колег.

«Прошу голів громад приділити особливу увагу цьому питанню. Співпрацювати з лікарями по залученню населення до вакцинації. Тільки вакцинація може стримувати захворюваність та розповсюдження хвороби», - наголосив Хаустов.

Під час наради він також акцентував увагу керівництва громад на необхідності здійснювати фінансову підтримку медичних закладів, які перейшли до комунальної власності громад в результаті реформи децентралізації.

Нагадаємо, нарада з головами територіальних громад Харківської області відбулась у ХОДА 17 листопада під головуванням керівника ХОДА Олександра Скакуна та голови Харківської облради Тетяни Єгорової-Луценко. Під час заходу також розглянули питання про стан цивільного захисту в територіальних громадах, створення та функціонування в них підрозділів місцевої пожежної охорони, пілотного проєкту профілактики залежностей у дітей шкільного віку. А також - ефективності використання державного майна в Харківській області, створення в регіоні безбар’єрного простору та співфінансування центральних районних лікарень із бюджетів територіальних громад.