Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@ukr.net

Консультує НАДС

Архів новин

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Серед тих, хто мав роботу до війни, зараз продовжують працювати 59% (у березні таких було 46%). Такі дані опитування оприлюднила наприкінці квітня Соціологічна група «Рейтинг». Отже, близько 40% українців зараз не мають постійної роботи.

 

Портал «Громадський Простір» зібрав платформи та канали з вакансіями у різних сферах. Якими ми радо ділимося:

 

Державний центр зайнятості (https://www.dcz.gov.ua)

 

 

Work.Ua (https://www.work.ua) – на сайті є тисячі актуальних вакансій.

 

Jooble (https://jooble.org/jobs-ukrainian) – агрегатор оголошень про вакансії, працює в 71 країні і підтримує 24 мови.

 

UA Talents (https://www.uatalents.com) – платформа працевлаштування для українців, які вимушено залишили свої домівки і перемістилися до інших міст України чи за кордон.

 

Робота в тилу (https://v-tylu.work) – платформа пропонує актуальні запити на конкретних спеціалістів, волонтерів, та речі, які зараз необхідні. Роботи можуть бути як онлайн так і офлайн. На сайті кожен може запропонувати свою допомогу та описати свій досвід.

 

Jobs for Ukraine (https://jobsforukraine.net) – на платформі публікуються академічні, наукові, мистецькі, професійні та позаштатні можливості, які зараз доступні для людей, які рятуються від війни.

 

Lobby X (https://thelobbyx.com) – на платформі можна знайти робочі пропозиції та рекомендувати друзів на роботу.

 

Rabota.ua (https://rabota.ua) – портал публікує безкоштовно вакансії, які допоможуть Україні. Заповніть форму або напишіть листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Jobs.dou.ua (https://jobs.dou.ua) – платформа пропонує вакансії для IT-спеціалістів.

 

Fiverr (https://www.fiverr.com) – це ізраїльський онлайн-ринок послуг позаштатних працівників. Платформа об’єднує бізнес будь-якого розміру з кваліфікованими фрілансерами.

 

Upwork (https://www.upwork.com) – глобальний майданчик з пошуку роботи й низка програмних продуктів для роботодавців, які хочуть винаймати й керувати віддаленими спеціалістами.

 

Якщо ж ви шукаєте вакансію або спеціалістів у громадському секторі – не забувайте про розділ «Біржа праці» (https://www.prostir.ua/category/jobs) на порталі «Громадський Простір»!

 

Працюємо на Перемогу!

 

Довідки про режим роботи та консультації фахівців Чугуївського місцевого центру з надання БВПД можна отримати за телефоном: (05746) 40-127.