Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Вітаю з професійним святом усіх працівників сфери торгівлі! Ваша копітка щоденна праця спрямована на благо кожного мешканця району, регіону та країни в цілому.

 

Сьогодні кожен з вас робить дуже потрібну і вкрай важливу справу, адже саме ви, часто ризикуючи власним життям, забезпечуєте кожного українця необхідними продуктами харчування і товарами задля підтримання їх життєдіяльності в лихих реаліях воєнного часу.

 

Підприємці та бізнес, здатні стабільно працювати в умовах війни, – це справжній хребет української економіки. Налагодження роботи національного бізнесу є запорукою того, що державний бюджет буде наповнюватися, а населення зберігатиме платоспроможність. Тож підтримання й активізація торговельної діяльності сьогодні – ключовий фактор посилення економічної стійкості держави, а отже, і її здатності ефективно протистояти агресору.

 

Бажаю вам невичерпної життєвої енергії, душевного комфорту, матеріального та морального задоволення від вашої плідної праці. Нехай здоров'я ніколи не підводить, а оптимізм та впевненість у завтрашньому дні ніколи не полишають ваші душі. Щастя вам, мирного неба, успіхів у справах та стабільного заробітку в ім’я економічного процвітання нашої країни!