Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова, у звільнених населених пунктах області паралельно з електро-, газо- та водопостачанням відновлюють котельні та тепломережі.

 

«Задача влади - щоб вся область була з теплом. У більшості міст така технічна можливість існує, тож наразі проводяться всі відновлювальні роботи», - повідомив директор Департаменту ЖКГ та ПЕК Харківської ОВА Сергій Магдисюк.
 
У Балаклії функцію теплопостачання буде відновлено. За попередніми даними, не зазнала великих руйнувань і система теплопостачання Куп’янська, вціліли й котельні Вовчанська. А от в Ізюмі міська інфраструктура майже повністю зруйнована, тож тепло, особливо в центральну частину міста, в цьому році подати буде неможливо.
 
У селах можливу відсутність газопостачання місцева влада намагатиметься компенсувати дровами для опалення помешкань приватного сектора. Програма забезпечення дровами наразі розроблена та буде впроваджена Мінреінтеграції.
 
У Харкові з 8500 багатоповерхівок технічно тепло не зможуть подати у 500 будинків. Решта обласного центру буде з теплом.