Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Соціальний працівник – це, напевне, більше, ніж професія, це покликання. Праця соціальних працівників повсякчас потребує великої самовіддачі та терпіння, а надто сьогодні у нелегких реаліях воєнного стану.

 

Саме на їх плечі ліг тягар щодо всебічної підтримки та надання соціальних послуг кожному українцю в умовах повномасштабної війни.

 

Оформлення статусу внутрішньо переміщених осіб, забезпечення своєчасного надходження виплат громадянам пенсійного віку, особам з інвалідністю та іншим соціально вразливим категоріям населення, соціальний супровід постраждалих внаслідок бойових дій, – це лише невеликий перелік тих видів допомоги, яка надається громадянам щодня. Чуйність, доброта та співчуття – це саме ті риси, якими, безсумнівно, наділений кожен представник цієї професії.

 

Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з нагоди свята! Бажаю вам міцного здоров’я, сил та невичерпної енергії, що наповнює сенсом таку нелегку, але надзвичайно необхідну для людства роботу. І нехай тепло сердець, яке ви даруєте людям, повертається до вас сторицею!