Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Споконвіку культура була невід'ємною частиною життя нашої держави. Саме українські пісня і танок, музика та слово, інші витвори мистецтва в усі часи були носіями нашої ідентичності та національної пам’яті, священними оберегами та безцінними скарбами нашої історії.

 

Сьогодні українська культура продовжує бути одним з вирішальних чинників відродження нації, об’єднання українців навколо найважливіших цінностей та прагнень, зміцнення віри у нашу силу та переможність; піднімає бойовий дух народу у час воєнного лихоліття.

На жаль, ви, яскраві, захоплені, напрочуд креативні та ініціативні люди з безмежною фантазією, сьогодні не в змозі творити у звичному руслі, дарувати настрій та натхнення людям нашого району сповна. Але саме ці тимчасові обмеження та обставини і стануть новим поштовхом до розвитку нашої культури, який уже набрав потужних обертів з початком війни в Україні. Не дивно, що за останні 8 місяців чи не найулюбленішими стали не лише рядки легендарної «Ой, у лузі…». Все частіше сьогодні можна почути покладені на музику рядки Тараса Шевченка, Лесі Українки, переспіви та переробки відомих пісень у сучасному форматі.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Чугуївщини, прийміть сердечні вітання з нагоди свята! Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, творчого пошуку та нових досягнень! Впевнений, що після омріяної Перемоги ваша праця, талант і майстерність й надалі будуть знаходити найпалкіший відгук у серцях мешканців та гостей нашого району!