Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Сучасний світ дуже важко уявити без інформації, особливо сьогодні в час повномасштабної російсько-української війни. Тож нині ми віддаємо шану працівникам телебачення та радіо, інтернет-ЗМІ, періодичних друкованих видань – усім тим, хто робить наш інформаційний світ повним, доступним для сприйняття, а головне – правдивим.

 

Вже понад 8 місяців ваші робочі будні, шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку, є ризикованими та дуже небезпечними. Проте саме сьогодні суспільство як ніколи є вимогливим до подання інформації, її актуальності та правомірності. І саме ви щодня доносите до людей правду, не даючи заплутатися в гущі подій, вмієте розглянути справжню істину на обрії.

 

Висловлюю вам величезну подяку за вашу безкорисливу працю, високий професіоналізм та відданість обраній професії. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, постійного творчого пошуку, якомога більше позитивних новин, успішної реалізації нових ідей і проектів. Зичу щастя та благополуччя вам та вашим рідним і якнайскорішої Перемоги України!