Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Шановні сільськогосподарські виробники, фермери, тваринники, працівники полів! Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

 

В усі часи сільське господарство було однією з найважливіших галузей української економіки. Своєю нелегкою, але такою важливою працею ви повсякчас забезпечували продовольчу безпеку нашого краю. Завдяки вашій невтомній праці та дбайливій турботі тваринницький сектор постійно розвивався, процвітали нові селянсько-фермерські господарства, а у мешканців району на столі завжди був хліб та інші життєво необхідні продукти.

 

На жаль, ваша галузь чи не найбільше постраждала від початку кривавої російсько-української війни. Проте попри масштабні руйнування сільськогосподарської інфраструктури, мінування полів та зниження обсягів виробництва, ви мужньо вистояли та продовжуєте тримати оборону своєї галузі як житниці не лише району, а й області та України в цілому.

 

Прийміть слова глибокої вдячності за мужність та відвагу, за відданість обраній справі, за багаторічну та сумлінну працю!

 

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров'я та сімейного благополуччя, чудового настрою та достатку, душевного спокою та мирного неба! Нехай результати вашої праці попри всі труднощі приносять вам задоволення, а врожаї з кожним роком стають все більшими! Віримо і знаємо, що саме так і буде! Зі святом!