Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Дорогі земляки! Цей день, коли ми віддаємо шану громадянському подвигу наших співвітчизників, які виступили на захист демократичних цінностей і європейського вибору українського народу, є беззаперечним доказом початку відродження Української нації.

 

 

Події на Майдані назавжди змінили нас і поєднали в єдиній, соборній і незалежній Україні. Герої Небесної Сотні та українські воїни, які у 2014 році стали на захист рідної землі на Сході України, стали не просто гордістю, а й прикладом для сучасного покоління. І сьогодні, продовжуючи величну справу учасників Євромайдану, відчайдушні та сміливі українці зі зброєю в руках доводять не лише ганебному ворогу, а й усьому світу свою честь, гідність та право на існування української держави та українського народу.

 

Тож, щоб бути гідними місії, покладеної на нас долею, ми, як ніхто інший, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших попередників. Хай діяльність кожного з нас позначається добрими справами, спрямованими на якнайскорішу Перемогу, а також на відродження, розквіт та зміцнення нашої дорогої Батьківщини.

 

Закликаю кожного з вас до згуртованості й порозуміння, до взаємодопомоги та підтримки. Зичу непохитної віри у світле та тільки мирне майбутнє нашої країни та рідного краю. Разом переможемо, бо з нами Бог!

 

Слава Україні! Героям слава!