Чугуївська районна військова адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
chuguivrva@kharkivoda.gov.ua

Консультує НАДС

Архів новин

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найважливіших державних свят – Дня Соборності України!

 

Понад 100 років тому відбулася воістину доленосна для українців подія, коли проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР знаменувало остаточне об’єднання українських земель, які століттями були розділені і поневолені різними імперіями, в одну державу.

 

Маючи глибоке історичне підґрунтя, цей день назавжди допоміг нашому народу засвоїти один з найважливіших уроків: лише об'єднавши зусилля всіх громадян, можна зберегти та відстояти свободу та незалежність своєї країни.

 

Сьогодні ми, незалежно від національності та регіону проживання, як ніколи єдині, сильні та неподільні, бо не маємо права втратити нашу державність, яка так важко створювалась та виборювалась в минулому.

 

Попри пекло і жахіття, які принесла на наші землі кривава війна, ми не перестали відчувати гордість за свою націю. Ми всі згуртувалися навколо спільної біди: захисники, медики, працівники ДСНС, електрики, волонтери, благодійники та звичайні мешканці району. Тож сьогодні кожен з нас чітко усвідомлює себе громадянином єдиної та сильної держави, яка має велике минуле і заслуговує на гідне сьогодення та світле, а головне – мирне майбутнє.

 

Пам’ятаймо: Україна – єдина та неподільна! Так є, було і буде завжди! Тож не скоримося, не зламаємося, переможемо та все відбудуємо!

 

Зичу всім міцного здоров’я, сили та завзяття, міцності духу та оптимізму, миру та впевненості у завтрашньому дні! Нехай у ваших сім'ях панує єдність, любов, щастя та благополуччя! І нехай у нашому житті завжди буде місце взаєморозумінню та взаємодопомозі в ім'я спокою та благополуччя рідних та близьких, зростання та процвітання нашого району!

https://suaralama.info/ loker situbondo